Niedźwiadki Gdynia wracają z Malborka z kolejnymi sukcesami! W niedzielnym turnieju o Mistrzostwo Polski w hokeju na rolkach nasza młodsza drużyna zajęła 4. miejsce, a starsza wywalczyła tytuł Wicemistrza Polski! Gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę i trud włożony w rywalizację do samego końca Rodzicom dziękujemy za wsparcie w każdym meczu i świetną atmosferę www.huks-niedzwiadki.pl


